Makina merr flakë në lëvizje në Tiranë

Një makinë në autostrdën Tiranë-Durrës është përfshirë nga flakët ndërsa ishte duke lëvizur. Shkak është bëtë një defekt Teknik i mjetit. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Në hyrje të autostradës Tiranë-Durrës, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues shtetasin A. Z., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes./albeu.com

Shtuar 17.07.2021 15:42