Protesta e opozitës, ish-kryeministri Berisha dhe Meta dalin nga selia blu (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i Partisë së Lirisë kanë dalë nga selia blu dhe u janë bashkuar qytetarëve që i prisnin jashtë selisë blu.

Më pas ata kanë marrë rrugën për t’iu bashkuar pjesës tjetër se protestuesve që janë mbledhur përballë ish-hotel Dajtit./albeu.com

 


Shtuar 6.12.2022 12:22