Incident në protestën e opozitës, një person godet Berishën me grusht

Një incident është regjistruar në protestën e opozitës. Një person ka goditur me grusht kreun e PD-së Sali Berisha.

Goditja ka qenë e fortë, dhe menjëherë truprojat dhe militantët e kanë grushtuar të riun, duke e hedhur në tokë.

Nuk dihet gjendja e kreut demokrat.

Autori i këtij sulmi është Gentian Shehu, i cili u arrestuar nga policia dhe u shoqërua në komisariatin nr.1./albeu.com

 


Shtuar 6.12.2022 12:26