Ledjana në lidhje jashtë programit? Publikohen bisedat me të dashurin e saj (FOTO LAJM)

Muaj më parë ishte thënë se Ledjana është në një lidhje dashurie jashtë programit dhe i dashuri i saj është në burg megjithatë ajo kishte mohuar akuzat.

Sot janë publikuar biseda të cilat thuhet se është Ledjana duke komunikuar me partnerin e saj

Sipas fjalëve shihet se i dashuri ka hallin se Melvani mund të lidhet seriozisht me Ledjanën.

“Të lutem më jep pak kohë dashuri, vetëm deri të marr edhe pak para e jetojmë të lumtur. Zemra ime përgjithmonë Ledjana yte”, shkruan në mesazhin të cilin raportohet se e ka dërguar Ledjana.

“Jo të them sa më parë më nxirr nga këtu se dua të jem me ty, se më duket që me të vërtetë don Mevlanin tani”,  shkruan partneri i saj.

“Çfarë thua o zemër duro të lutem se të gjitha janë lojë në Përputhen. Se shef dot që të gjithë më shohin që vetëm shtirem se s’më dalin lot për Mevlanin o drita ime”, shkruan Ledjana.

Tutje, i dashuri i saj i thotë madje ta nxjerr nga burgu: “S’më intereson moj ik nga Përputhen tani që ke pare sa për të më nxjerrë nga kjo birë dhe sa për të jetuar ne dy ke punën ti që të jetojmë. Tani je bërë e njohur”, shkruan ai.

Ndryshe, me siguri se këto biseda do të komentohen në studio do shohim reagimin e Ledjanës


Shtuar 16.03.2021 20:43