Ky është 34-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Sarandë (EMRI-FOTO)

Një aksident i rëndë ndodhi mesnatën e së shtunës në hyrje të qytetit të Sarandës, ku një mjet humbi kontrollin dhe u përplas me bordurën, për pasojë humbi jetën drejtuesi 34-vjeçar.

Edhe pse 34-vjeçari Arlin Qendro është dërguar menjëherë në spital, ai nuk ka mundur të mbijetojë për shkak të plagëve të marra.

Ndërsa policia ka shkuar në vengjarje ku po heton shkaqet e aksidentit të rëndë.


Shtuar 25.11.2023 08:43