Berisha: Nuk e di ku është tani Ilir Meta

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka folur mbrëmjen e kësaj të enjeteje për akuzat e SPAK, duke thënë se të gjitha ato janë politike.

I ftuar në emisionin “Opinion” Berisha është pyetur nëse ka dijeni se ku ndodhet Ilir Meta, pasi ka zëra se ka ikur ga Shqipëria.

Lidhur me këtë pyetje Berisha tha se nuk mund të thotë ku është Ilir Meta, pasi ai udhëton shpesh.

Fevziu: A e dini ku është Ilir Meta

Berisha: Me thënë të vërtetën nuk mund të hem se ku ëhstë, se ai udhëton.

Rakipllari: A keni folur nga e shtuna dhe këtej?

Berisha: Jo nuk kam folur.


Shtuar 26.10.2023 22:38