Kryemadhi rikthehet në atdhe, fotografohet në Rinas me dy valixhe të mëdha (FOTO LAJM)

Pas disa kohësh pushime, ka mbërritur në Rinas kruyetarja e LSI Monika Kryemadhi.

Pas humbjes së zgjedhjeve, mesa duket Kryemadhi vendosi të kalonte disa kohë pushim ku tregoi se ndodhej në Amerikë teksa publikoi një foto krah Bebe Rexhës.

Në një foto të shkrepur gjatë momentit që ka mbërritur në Rinas, Kryemadhi shihet me maskë dhe dy valixhe të mëdha.

 

Shtuar 21.05.2021 15:55