Kriset “çifti”? Lindita përplaset me Ilirin: Ti hedh “bombën” dhe bën sherr pa arsye

Linda ka debatuar me tone të ashpra në takimin me Ilirin, ku gjithçka nisi nga një fotografi e postuar në Instagram.

Ajo i kujtoi Ilirit bisedat që kanë pasur edhe më parë dhe i tha që të shkëputet nga ajo pa kërkuar një arsye konkrete dhe pa bërë një sherr pa arsye.

Linda: Jam e revoltuar. Ti hedh bombën e si e marrin të tjerët, nuk ka problem. Në momentin që ti del me mua dhe i ke sytë diku tjetër, për mua është humbje kohë, s’kam pse të humb kohë ty dhe vetes time. Unë jam zgjedhje dhe jo opsion. Je i lirë të vazhdosh aty ku ke sytë. Çdo herë pas një takimi, bën një sherr pa arsye. Nëse do të shkëputesh nga Linda, nuk ke pse të gjesh arsye.Iliri: Po kërkon të bësh show për të justifikuar diçka tjetër, për të dalë aty ku do ti, që faji të ngelet tek unë. Mban mend çfarë the?

Linda: Po ti mban mend që ngele pas kolonës me thikë.

Iliri: Nuk jam tip impulsiv, jemi për tu njohur. Mi lër mua fajet, por dua të të shikoj ty që buzëqesh.

Shtuar 4.06.2021 23:47