U shfaq papritur krejtësisht nudo para kamerës, gruaja i ndërpret intervistën analistit live në emision (VIDEO)

Gjithçka mund të ndodhë në një transmetim të drejtpërdrejtë! Një kanal televiziv në Ukrainë që u detyrua të ndërpresë transmetimin e një interviste online me një analist, për shkak se në ekran doli një grua e zhveshur.

Analisti ukrainas Dmitry Elovsky po komentonte takimin e dy liderëve Putin dhe Lukashenko, kur në një moment diçka nuk shkoi në lidhje dhe pati një problem teknik. Për pak sekonda kamera kthehet dhe tregon një grua në dukje nudo, ndërsa ekspozohet vjetëm pjesa e kraharorit për pak çaste.

Transmetimi i intervistës u ndërpre menjëherë për shkak të “vështirësive teknike”, dhe drejtuesit vazhduan me emisionin.


Shtuar 4.06.2021 23:59