Kjo është modelja seksi që shtyn Agueron drejt Italisë (FOTO LAJM)

Aguero do të largohet nga Man City dhe në verë do të gjejë ekip të ri.

 E fejuara e tij, Sofi Kalzeti pritet ta shtyjë argjentinasin drejt Italisë. Sipas zërave 23-vjeçarja po ndikon shumë në vendimin e ‘’El Kun’’, ku këshilla e saj është që të shkojnë drejt Italisë, pasi është vendi ku kaluar fëmijërinë.

Në Itali vetëm skuadra e Juventusit ka shfaqur interes konkret për sulmesin argjentinas. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofíα Cαlzetti (@soficalzetti)


Shtuar 4.04.2021 22:06