Kate Middleton në rolin e DJ, shihni reagimin epik të princit William (VIDEO)

Kate Middleton, gjatë një vizite të fundit në Heavy Sound, Skoci, një organizatë që ndihmon fëmijët e vegjël të studiojnë krimin, u përpoq të luante një këngë elektronike në një tastierë.

Pavarësisht se u udhëzua nga një DJ i mirë, kënga që luaji Kate nuk doli edhe aq e këndshme.

Princi William nuk dukej edhe aq i entuziazmuar nga kënga e Kate dhe në një moment dëgjohet të thotë: “Ju lutem ndaleni këngën, po më dhembin veshët”.

Edhe Kate e pranoi se nuk ishte një DJ e mirë, dhe tha: “Më vjen keq që krijova një muzikë kaq të keqe. Fshijeni atë, ju lutem”./albeu.com

 


Shtuar 25.05.2021 19:04