“Jeta të hap derën”, Olta Boka tregon historinë e njohjes me bashkëshortin

Olta Boka ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Në kurthin me Piter Pan”, ku mes të tjerash tregoi historinë e njohjes me partnerin.

Ajo tha se janë njohur në shkollë pasi të dy kanë studiuar për juridik.

“Jemi njohur në shkollë e kam shtyrë si gjë nuk doja për momentin të ndohte por kur gjërave nuk ju hap dritaren, jeta të hap derën. Janë të shkruara në jetë sado mos mundohesh për diçka.Të dy kemi studiuar për juridik”, tregoi këngëtarja.

Kujtojmë se ajo dhe bashkëshorti janë prindër të një vajze.


Shtuar 3.06.2023 08:42

Tags: