Humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën, vdes tragjikisht 33-vjeçari shqiptar

Një aksident tragjik i ka marrë jetën një 33-vjeçari shqiptar në Itali.

Mediet italiane bëjnë me dije se i riu shqiptar ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me pemën.

Pavarësisht ndëryrjes së ekipeve mjekësore, 33-vjeçari nuk mundi të shpëtonte.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Parantoro në Montalto Uffugo.

Shqiptari jetonte prej kohësh në Itali dhe punonte në një firmë vendase. Pas përplasjes mbeti i bllokuar në makinë dhe u desh ndërhyrja e zjarrfikësve për ta nxjërrë./Albeu.com/


Shtuar 24.02.2023 11:09