Heroinë me vete, vihet në pranga 41-vjeçari në Pogradec

Policia ka vënë në pranga një 41-vjeçar me iniciale E. Y., pasi gjatë kontrollit iu gjet një sasi e vogël me lëndë të dyshuar narkotike heroinë,

Gjithashtu është proceduar shtetasit M . Z., pasi iu gjet 1 pistoletë sportive dhe 1 dozë me lëndë të dyshuar kanabis, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec për veprime të mëtejshme./albeu.com


Shtuar 16.12.2021 15:15