Gjykata lë në burg Albert Zajën

Gjykata e Fierit ka lënë në burg Albert Zajën i cili dyshohet të jetë personi që vrau Shkëlzen Kastratin më 1 shkurt në Fier.

Zaja është i pari i dyshuar që është arrestuar nga policia në lidhje atentatin teksa mbeten në kërkim 3 të tjerë: Elmir Tufa, 29 vjeç; Elson Xhecuka, 27 vjeç, banues në Kamzë dhe Silvio alias Roland Cara, 39 vjeç, banues në Tiranë./albeu.com

 


Shtuar 24.03.2021 11:02