Formacionet zyrtare: Arsenali dhe Villarreali luajnë për një vend në finale

Arsenali do të kërkojë finalen por do t’i duhet të përmbysë disavantazhin 2-1 që pësoi në Spanjë nga Villarreal.

Formacionet zyrtare:

Arsenal: Leno; Holding, Pablo Marí, Xhaka; Bellerín, Partey, Smith Rowe, Saka; Pépé, Aubameyang, Odegaard

Villarreal: Rulli; Mario, Albiol, Pau Torres, Pedraza; Chukwueze, Parejo, Coquelin, Trigueros; Alcácer, Gerard Moreno.

Shtuar 6.05.2021 08:05