EMRI/ Ndryshime rrënjësore tek Policia e Shtetit, kujt ia besoi Nano Policinë Rrugore

Të tjera ndryshime janë bërë tek Policia e Shtetit.

Drejtori Gledis Nano ka emëruar Besmir Qebini në krye të Policisë Rrugore.

Burimet bëjnë me dije se Ahmeti është spostuar dhe emëruar në sektorin e sigurisë rrugore në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë. /albeu.com/

 


Shtuar 14.11.2021 11:28