E rëndë në Tiranë! Gruaja hidhet nga kati i 6 i pallatit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ditën e djeshme. Një grua 62-vjeçare është vetëhedhur nga kati i 6 i pallatit ku jetonte duke humbur jetën.

“Me datë 13.12.2021, rreth orës 18:00, në rrugën “Sitki Çiço”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte, shtetasja V. B., 62 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë…”-njofton policia e Shtetit.

NJOFTIMI I POLICISË:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 13.12.2021, rreth orës 18:00, në rrugën “Sitki Çiço”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte, shtetasja V. B., 62 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /albeu.com/

 

 


Shtuar 14.12.2021 07:44