E premtja e zezë/ Tjetër aksident tragjik në Shqipëri, makina del nga rruga në aksin Fier-Seman, një i vdekur

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Fier-Seman, ku një person ka humbur jetën.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal dhe si pasojë ka humbur jetën një person.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe po kryen ekspertizën për të zbardhur detajet dhe shkaqet e këtij aksidenti.


Shtuar 3.11.2023 15:39