E pabesueshme, Villarreal shënon golin e dytë ndaj Liverpoolit (VIDEO)

Villarreal është duke bërë mrekullinë në ndeshjen kthimit të Champions League.

Vendasit kanë shënuar golin e dytë në minutën e 41-të me anë të Coquelin.

Shikoni golin

Një krosim i bukur drejt zonës nga Capoue dhe goditja me kokë e Coqeulin ishte vendimtare për të ëndërruar finalen./h.ll/albeu.com

Shtuar 3.05.2022 21:45