Vetëplagoset me armë zjarri 30 vjeçari në Rrogozhinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Rrogozhinë ku një 30 vjeçar është vetëplagosur me armë zjarri.

Policia njofton se i riu është vetëplagosur me armë zjarri në këmbë dhe është dërguar në spital.

Ndërkohë grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 26.04.2021, rreth orës 21:10, në Rrogozhinë, shtetasi A. H., 30 vjeç, dyshohet se në gjendje të dehur, është vetëplagosur me armë zjarri në këmbë, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 26.04.2021 21:47

Tags: ,