Ndërron jetë në spital një nga personat e aksidentuar në Tiranë

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të TEG në Tiranë. ku për pasojë një prej të plagisurve, ka ndërruar jetë në spitalin eTraumës pak minuta më parë për shkak të plagëve të marra.

Sipas policisë D. B, si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Njoftimi:

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë pak më parë, ju informojmë se shtetasi D. B., si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Në aksident u përfshinë tre mjete me drejtues D. B., 40 vjeç, E. Sh., 23 vjeç, dhe F. H., 30 vjeç.

Si pasojë e aksidentit mbeti i plagosur rëndë D.B 40-vjeç i cili u dërgua me urgjencë në spital, por si pasojë e plagëve ka ndërruar jetë.

 


Shtuar 20.06.2023 19:45