Momenti kur Berisha goditet me grusht në mes të bulevardit (VIDEO)

Një incident është regjistruar në protestën e opozitës. Një person ka goditur me grusht kreun e PD-së Sali Berisha.

Siç shihet dhe nga video, goditja ka qenë e fortë, dhe menjëherë truprojat dhe militantët e kanë grushtuar të riun, duke e hedhur në tokë.

Autori i këtij sulmi është Gentian Shehu, i cili u arrestuar nga policia dhe u shoqërua në komisariatin nr.1./albeu.com