Del emri, efektivi i RENEA-s kapet me 1 kg kokainë

Një efektiv policie e forcave RENEA është arrestuar pasi është kapur me 1 kg kokainë. Operacioni është zhvilluar nga policia Tiranë, ku në pranga kanë rënë edhe 2 bashkëpunëtor të efektivit të RENEA-s.

|Emri i efektivit eshte Xhulio Liçi.

Policia është duke zhvilluar kontrolle edhe në banesta e të arrestuarve.

Policia ka sekuestruar 1 kg kokainë, dhe telefonat e tyre, ndwrsa janw duke u kontrolluar kontaktet e tyre për zbardhjen e plotë të ngjarjes, destinacionin e saj dhe të përfshirëve të tjerë.


Shtuar 14.05.2021 18:51