Pamje të rënda! Aksidentohen me motor dy efektivë të forcave “Shigjeta” (FOTO LAJM)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë. Burimet e para bëjnë me dije se dy policë të forcave “Shigjeta” janë aksidentuar teksa patrullonin me motor.

Ngjarja ka ndodhur në Kopshtin Botanik në Tiranë.

Ende nuk dihet gjendja e të aksidentuarëve.

NJOFTIMI I POLICISË:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 10:05, në rrugën “Shkëlqim Fusha”, janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues R. K., 40 vjeç me mjetin motorr të policisë me drejtues E. M dhe pasagjer J. D,(punonjës policie në shërbim).

Si pasojë janë dëmtuar të dy punonjësit e policisë, të cilët u dërguan në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /albeu.com/

Shtuar 7.09.2021 10:35