Goditja e fuqishme e Haaland gati sa nuk çan rrjetën, shokët qeshin (VIDEO)

Erling Haaland nuk është normal.

Sulmuesi i cili aktualisht është i grumbulluar me Kombëtaren norvegjeze, me një të majtë të frikshme për pak sa nuk çau rrjetën, ndërsa deri në ato momente shokët e skuadrës filluan të qeshin.

Haaland ka realizuar 2 gola me Norvegjinë gjatë dy ndeshjeve të fundit. Ai shënoi kundër Hoolandës në barazimin 1-1 dhe ndaj Lativisë në fitoren 0-2. /albeu.com.


Shtuar 7.09.2021 10:26