Aksident në qendër të Kavajës, shpëtojnë mrekullisht drejtuesit e mjeteve dhe kalimtarët

Një aksident ka ndodhur në qenër të Kavajës. Dy mjete, një BMW dhe një Benz janë përplasur fort me njëra-tjetrën.

Mësohet se ka të lënduar, por nga ana tjetër kanë shpëtuar shumë qytetarë, pasi akisenti ka ndodhur në mes të qytetit dhe një nga makinat ka përfunduar në një kafe.

Shkak është bërë shpejtësia tej normave të lejuara.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për sqarimin rrethanave të aksidentit./albeu.com

Vijon…

 


Shtuar 24.05.2021 19:15