E FUNDIT/ Aksident i trefishtë në Vlorë (VIDEO)

Një aksident i trefishtë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Ismail Qemali”, ku raportohet se janë përplasur tre makina.

Fatmirësisht bëhet me dije se nga ky aksident nuk ka patur asnjë të lënduar përveç dëmit material të makinave.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti dhe për zbardhjen e plotë të ngjarjes./albeu.com/