20 qytetarë të helmuar në Durrës, përfundojnë në spital (VIDEO)

Mbi 20 persona kanë përfunduar të hemuar në urgjencën e spitalit të Durrësit.

Behet fjalë për helmim ushqimi.

Ata kanë qenë në një dasmë dhe menjëherë pas përfundimit të saj janë ndjerë keq.

Po ashtu mësohet se mes të helmuarve ka edhe fëmijë. Një pjesë e tyre në gjendje të rëndë./albeu.com


Shtuar 10.09.2021 22:58

Tags: