Dikur mbështeste Berishën, Çiljeta për fitoren e PS: E paskam patur këmbën e mbarë

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka reaguar pas fitores së PS. Ajo ka nxjerrë një foto të kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj dhe shkruan me shaka se e ka pasur këmbën e mbarë.

“E paskam patur këmbën e mbarë aty dmth”, shkruan ajo.

Kujtojmë se Çiljeta ka qenë një nga mbështetëset më zjarrta të Sali Berishës, por tashmë ajo mbështet PS-në./albeu.com

 


Shtuar 27.04.2021 20:59