Dhunoi bashkëshorten, arrestohet në flagrancë 46-vjeçari në Lushnjë

Policia ka arrestuar në flagrancë 46-vjeçarin A.M., në Lushnjë, i cili ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, DH,.M, 34-vjeç

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, arrestuan në flagrancë shtetasin A. M., 46 vjeç, banues në Lushnjë, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases Dh. M., 34 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier dhe Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Dhunë në familje”./albeu.com


Shtuar 2.06.2021 09:42