Demokrati ngre dolli “live” për Berishën: Kjo është për ty dhe princeshën tënde! (VIDEO)

Një demokrat në Berat ka surprizuar ish-kryeministrin Sali Berisha për të cilin ngriti një dolli me raki duke dhënë edhe një urim të veçantë për të.

“Basha harram e paç mundimin tonë te çadra dhe gazin lotsjellës. Ne ia rrëzonim poturet Edi Ramës t’i shkoje nga pas dhe ja ngrije. Basha shko largoju mos tund këmborën se këmbora do qafë të trashë jo baluke”, tha fillimisht demokrati që më pas nxjerr nga xhepi një faqore me raki.

“Një dolli për ty që je një politikan shembullor baba shembullor, një dolli për ty dhe princeshën tënde”, tha ai gjatë dollisë./albeu.com/