Del videoja e sherrit të dhunshëm në Për’puthen: Vdekësirë je! (VIDEO)

Në puntatën e sotme të “Përputhen Prime” u transmetua sherri në prapaskenë mes Mikelës dhe Jurgenit, i nisur nga ofendimi i këtij të fundit në studio.

Ai i tha Mikelës “Ti je një ndër ato femra që e shet veten për 5 mijë lekë”, duke e revoltuar.

“Mos kalo në ofendime që nuk duhen. Hera e parë dhe e fundit. E kam seriozisht. Ti të flasësh në emrin tim. Kush je ti?

Ku ke ti fytyrë të flasësh për mua? E sheh si je? Si vdekësirë je i tëri”, i ka thënë Mikela në prapaskenë, teksa i ka gjuajtur me shuplakë.

Pas këtij momenti ajo është larguar, ndërsa Jurgeni është shprehur: Jam shumë i qetë.


Shtuar 16.10.2021 22:02