Dea çoi grupin LEK në nominim, eliminohet Efi

Dea Mishel çoi mbrëmjen e sotme në nomin Kiarën, Luizin dhe Efin.

Pas televotimit, modeatorja Arbana Osmani komunikoi se banorja që duhej të largohej nga shtëpia ishte Efi.

Largimi i saj ka mërzitur shumë Luizin dhe Kiarën, pasi javët e fundit ata ishin bërë shumë miq./albeu.com


Shtuar 5.02.2023 00:15