“Dashuria është në ajër”, vajza e Eli Farës shijon romancën e re me djalin misterioz (FOTO LAJM)

Vajza e Eli Farës, Marina Fara pak kohë më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin nga Shkodra, Alis Hysa.

Marina dhe Alis e çuan lidhjen e tyre në një stad tjetër, atë të fejesës dhe së fundmi po planifikon dhe dasmën e tyre.

Udhëtimet në Dubai, fotot së bashku, dhuratat e shtrenjta nuk munguan gjatë gjithë kësaj kohe.

Por lidhja e tyre mori fund papritur dhe askush nuk e di arsyen pasi Marina ka zgjedhur të mos reragojë për këtë pjesë.

Gjithesi Marina Fara që pas ndarjes është bërë edhe më shumë aktive në rrjet dhe madje së fundmi ka publikuar partnerin e ri, por identitetin e tij e ka mbajtur skeret. Ajo ka publikuar foto duke shkëmbyer puthje në buzë me djalin misterioz i cili duket se e përkëdhel shume Marinën me lule e dhurata.

Marina ka publikuar edhe pamje nga pushimet me të, por është siguruar t’ja mbajë sekret identitetin.

“Dashuria është në ajër”, shkruan vajza e Eli Farës në Instgragram./albeu.com/


Shtuar 5.09.2021 14:42