Çfarë po ndodh në Big Brother! Einxhel shpërthen në të qara: Nuk duroj dot më! (VIDEO)

Situata në Big Brother nuk është aspak e qetë.

Hyrja e moderatores Einxhel Shkira e njohur për natyrën e saj shumë të drejtëpërdrejtë dhe pa filtra nuk është pritur mirë nga bonorët e shtëpisë të cilët janë përplasur herë pas here me të.

Pas debatit të ashpër me Monikën, dhe kritikave që mori në mbrëmjen e kaluar, Einxhel ka shpërthyer në të qara.

“Të lutem kur ta provosh të kesh 24 orë një person mbi veten, jo një por 4, ççç, do ta kuptosh se çfarë është.

Dhe që ti nuk kthen dot fjalë se janë të rritur dhe del e pa edukatë ose janë kshu gjynah dhe ti del negativ se po i përgjigjesh apo se unë mbaj.

Unë nuk shpërthej asnjëherë se unë duroj. Nuk duroj dot më!”- thotë ndër të tjera Einxhël teksa qan brenda shtëpisë së Big Brother VIP. /albeu.com/


Shtuar 24.11.2021 16:37