Burri në Tiranë shkon në polici: Më ka ikur gruaja nga shtëpia!

Një shtetas në Tiranë ka denoncuar në polici se bashkëshortja e tij është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më.

NJOFTIMI I POLICISË:

Me datë 14.12.2021, shtetasi E. T., ka kallëzuar se me datë 11.12.2021 është larguar dhe nuk është kthyer në banesë, bashkëshortja e tij, shtetasja L. H., 30 vjeçe . /albeu.com/

 


Shtuar 15.12.2021 10:38