Kinematografia në zi/ Ndërron jetë në moshë të re aktori i njohur (EMRI+ FOTO)

Aktori i “Sex and the City”, Eddie Driscoll, ka vdekur në moshën 60-vjeçare pas një beteje me kancerin.

Eddie Driscoll luajti në shumë seriale të njohur, duke përfshirë Desperate Housewives, The Last Ship dhe CSI: Miami. Eddie Driscoll vdiq në Los Anxhelos më 15 dhjetor, zbuloi aktori Jimmy Palumbo.


Shtuar 27.02.2024 14:09