E rëndë, vjehrri vret me pushkë dhëndrin

Një vrasje brutale ka ndodhur mbrëmjen e sotme, 24 shkurt, në Agia Varvara kur një 69-vjeçar ka marrë pushkën dhe ka qëlluar mbi dhëndrin e tij 57-vjeçar.

Babai i dy fëmijëve të mitur humbi jetën pas plagëve të marra.

Sipas informacioneve paraprake, para të shtënave dyshohet se ka pasur një përleshje , por ende nuk dihen shkaqet që çuan në tragjedi.

Pas vrasjes, një i afërm i autorit, i cili mësohet se është punonjës policie , ka njoftuar autoritetet për të shkuar në vendngjarje.

Kur mbërriti policia gjeti të vrarë në oborrin e shtëpisë 57-vjeçarin me profesion mjek.


Shtuar 24.02.2024 20:58