Bebushja sapo erdhi! Marina dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM)

Pritja mori fund! Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj, /albeu.com/


Shtuar 24.11.2021 17:21