Basha humbi të atin, Spiropali i shpreh ngushëllimet: U prehtë në paqe (FOTO LAJM)

Para tre ditësh, u nda nga jeta babai i Lulzim Bashës, Xhelal Basha, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë.

Sot, kreu demokrat ka reaguar për herë të parë ku ndau në Facebook një mesazh prekës.

Basha ka marrë shumë mesazhe ngushëllimi, dhe mes tyre shihet dhe ai i Ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali.

“Ngushëllime, u prehtë në paqe” shkruan Spiropali./albeu.com

 

 


Shtuar 2.11.2021 22:08