Përsëri Ronaldo, asist magjik i Fernandes (VIDEO)

Pjesa e parë mes Atalantas dhe Manchester United është mbyllur 1-1.

Ishin fillimisht italianët që shënuan të parët me Josip Ilicic, por filloi minuta e parë e lojës shesë, Manchester United barazoi rezultatin me Cristiano Ronaldon pas një asist magjik të Fernandes brenda zonës. /albeu.com/


Shtuar 2.11.2021 22:05