Aksident tragjik në Fushë Kuqe, humb jetën një i mitur

Një aksident tragjik ka ndodhur në Fushë-Kuqe. Burime bëjnë me dije se një i mitur ka humbur jetën.

Gjithashtu nga përplasja e dy mjeteve, kanë mbetur tëlënduar dy persona.

Ende nuk dihen rrethanat  e aksidentit, ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Vijon…


Shtuar 24.01.2023 18:10