Aksident në Lezhë, makina përplas 12-vjeçarin

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Lezhë, mbrëmjen e sotme. Gazetari Gjergji Figuri raporton se një makinë ka përplasur një 12-vjeçar në bulevardin “Gjergj Fishta”

I mituri është dërguar në spitalin  e Lezhës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë./albeu.com

Shtuar 7.06.2022 21:29