Italia kalon në avantazh, Barella shënon supergol (VIDEO)

Italia ka kaluar në avantazh në minutën e 29-të me anë të mesfushorit të Interit, Nicolo Barella.

Barella ka goditur nga jashtë zone dhe topi është devijuar paksa duke shkuar në rrjetë./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin


Shtuar 7.06.2022 21:20