Aksident në Cërrik, lëndohet drejtuesi i motorit

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Cërrik-Mollas pranë fashtit Lumas.

Një makinë ka përplasur një motor dhe për pasojë është lënduar lehtë drejtuesi i motorit, i cili është trasportuar drejt spitalit të Cërrik jashte rrezikut për jetën.

Policia  ka mbërritur në vendngjarje./albeu.com

Shtuar 20.07.2021 12:56