19 viktima dhe 107 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Gjatë 24 orëve në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 107 raste të reja me Covid-19 ndërsa janë shëruar 247 pacientë.

Po ashtu, gjatë këtyre 24 orëve janë regjistruar gjithsje 19 viktima.

Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë, raste aktive në vend janë 6.759./albeu.com


Shtuar 18.10.2021 21:35