12 vdekje dhe 449 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 12 humbje jete dhe 449 raste të reja me Covid-19.

Instituti i Shëndetit Publik bën me dije se 317 pacientë të shëruar, ndërsa aktive janë 8,472 raste./albeu.com


Shtuar 20.11.2021 19:45