Të gjithë po flasin pë ribashkimin me Norën, habit Robert Berisha: Nuk jemi ndarë asnjëherë (VIDEO)

Lajmi se ish-çifti shumë i dashur i publikut shqiptar, Nora Istrefi dhe Robert Berisha po rikthehen sërish bashkë ka gëzuar mjaft ndjekësit.

Fillimisht çifti u kap “mat” në aeroport kur po niseshin në pushime dhe ata nuk i mohuan aspak këto lajme, por i pohuan në mënyre jo të drejtëpërdrejtë duke treguar se janë me vajzën e tyre, si një familje.

Roberti ka folur për herë të parë për këtë temë duke habitur me përgjigjen,

“Në nuk jemi ndarë asnjëherë. Njeriu ndahet vetëm kur vdes”, u shpreh Roberti ku duket mjaft optimist për mundësin e ribashkimit të tyre./albeu.com/


Shtuar 30.08.2021 14:24