Plas sherri në familje, burri dhunohet nga gruaja dhe i biri

Një rasti i dhunës në familje është raportuar në Zveçan dje rreth orëve të mbrëmjes.

Një burrë ka raportuar se pas një zënke me gruan dhe djalin është sulmuar fizikisht nga ta.

Nënë e bir janë liruar me urdhër të prokurorit, ndërsa rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.


Shtuar 29.05.2021 11:27